Приходько - лучший тренер 7 тура Второй лиги!
Приходько - лучший тренер 7 тура Второй лиги!

Интернет-портал Sport Arena, информационный партнер ПФЛ, в сотрудничестве с популярной итальянской компанией Wyscout после матчей 7 тура Второй лиги в группе Б выделил сразу трех представителей криворожского «Горняка».

Напомним, в 7 туре наша команда переиграла в гостях новокаховскую «Энергию» (2:0). Геннадий Приходько признан лучшим тренером тура, а Виталий Онопко и Андрей Григорик попали в символическую сборную!

Воротар - Віталій Онопко (Гірник)

- У Новій Каховці була відкрита, видовищна зустріч - обидва воротарі не раз вступали в гру. Але якщо господарі пропустили двічі, то гості (при приблизній рівності за спробами ударів) - ні.

Віталій потягнув кілька ударів, особливо в кінцівці. Помилок було мало, найгрубішу Енергія не використала, бо Коцюмака здорово підстрахував Онопка на лінії.

Центральний півзахисник - Андрій Григорик (Гірник)

- Потужний матч Григорик провів у Новій Каховці. Був безпосереднім учасником багатьох атак, які розпочинав відбираннями чи переведеннями м’яча на фланги, вів розпасовку й пробивав по воротах Дворника особисто.

Мав відкривати рахунок уже в дебюті, але не використав вихід один на один, зате здорово зіграв позиційно при подачі кутового й із близької відстані забив у ворота Енергії, - считает журналист Артур ВАЛЕРКО.

Тренер туру - Геннадій Приходько (Гірник)

- Цього тижня у Другій лізі – відразу три тури з невеличкими перервами. І за такого щільного графіку - ще й відразу три протистояння за участі лідерів. Зрозуміло, увага була прикута до цих визначальних матчів, і в одному з них переможець здобув особливо важливу перемогу, перервавши свої невдачі та в меншості вигравши на полі суперника.

Тож наш сьогоднішній лауреат у Другій лізі – головний тренер криворізького Гірника Геннадій Приходько. Його підопічні переграли в гостях прямого конкурента - Енергію із рахунком 2:0, повернувшись у трійку найкращих у Групі Б.

Номінальний результат команди - 5 (важливість, несподіваність, сила суперника, історична й турнірна складова)

Останній місяць не задався для криворіжців: нічия з миколаївцями, виліт із кубка від середняка Групи А - Чайки, а потім і поразка в Херсоні від конкурента в боротьбі за медалі.

Тому, як справедливо зазначив головний тренер Гірника після матчу, перемога була дуже важлива не тільки з турнірної, а й із психологічної точки зору.

Труднощі в вишикуванні та керуванні підопічними - 4 (травмовані/дискваліфіковані, особливі обставини)

Особлива обставина – Гірник пропускав наступний тур за календарем, а тому мав більше часу на відпочинок і відновлення, ніж суперник.

Склад гостей був максимально наближеним до оптимального - за винятком забивного півзахисника Ярового, який останнім часом не грає в старті, а також кілька гравців (як Кателін, Нерубенко) підійшли до матчу на фоні недавніх пошкоджень, тож не мали змоги вийти з перших хвилин і відіграти весь матч.

А от у господарів склався величезний форс-мажор із атакою - через відсутність трьох гравців на позиції форварда грав захисник Шевченко.

Майстерність в роботі з кадрами - 5 (гравці, використані не на своїх звичних позиціях та несподівані, але успішні нові обличчя у складі)

Порівняно з матчем минулого туру в Херсоні, Гірник перебудувався - і багато в чому, вимушено.

Замість Нерубенка в центрі півзахисту вийшов П’ятов, Гвоздевича змінив Шмат, а форварда Кателіна - вінгер Гоменко. Остання рокіровка, забігаючи наперед, призвела до суттєвих перестановок у групі атаки

Тренерська майстерність - 5 (різноманіття тактик, зміни по ходу матчу, використання людського фактору)

Улюблена схема криворіжців - 4-1-4-1 з варіаціями в центрі поля. Проте цього разу тренерський штаб Гірника зважився на цікаве рішення, яке раніше застосовувалося тільки в окремих випадках.

На вістрі атаки вийшов фланговий півзахисник Цибульський, покликаний багато пресингувати, і лише з замінами на полі з’явився кадровий центрфорвард, а також було оновлено всі лінії для збереження темпу.

Накопичувальний критерій - 4
(якщо команда під керівництвом тренера кілька турів поспіль демонструє чіткий прогрес, постійне поліпшення результатів, тренерські новинки)

Попередні поразки перервали всі тривалі серії Гірника, але відзначимо таке досягнення: у трьох останніх матчах проти Енергії криворожани здобули 7 очок із 9 можливих, хоча за тактичними особливостями це максимально незручний суперник для команди Приходька.

Лауреат 7-го туру в номінації Тренер тижня в Другій лізі:

Геннадій Приходько (Гірник)

Середній бал - 4,6

Приходько - лучший тренер 7 тура Второй лиги!
«Горняки» в символических сборных тура по версии журналистов в сезоне-2019/2020:

1 тур. Sportarena.com: Сергей Гвоздевич (плюс Гол тура), Сергей Цыбульский.

2 тур. Sportarena.com: Сергей Цыбульский (2), Игорь Бука (гол тура).

3 тур. Sportarena.com: Виталий Онопко, Евгений Кателин, Геннадий Приходько (тренер тура).

4 тур. Sportarena.com: Сергей Гвоздевич (2).

7 тур. Sportarena.com: Геннадий Приходько (тренер тура), Виталий Онопко (2), Андрей Григорик.

Пресс-служба ФК «Горняк» Кривой Рог

Коллаж: Sportarena.com













 
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

 
   

, Гости, .