Гвоздевич и Цыбульский - в символической сборной 1 тура!

Интернет-издание Sport Arena, информационный партнер ПФЛ, после матчей 1 тура Второй лиги в группе Б отметил представителей криворожского «Горняка», подводя итоги игрового уик-энда.

После домашней победы над одесским «Черноморцем-2» (4:1) двое криворожан были включены в символическую сборную тура: Сергей Цыбульский и Сергей Гвоздевич (на фото). А гол последнего с углового вообще признан лучшим в туре!

Атакувальний півзахисник - Сергій Гвоздевич (Гірник)

- Ветеран і старожил криворізького клубу вийшов на поле вимушено, ще в першому таймі замінивши капітана Григорика. І зіграв Гвоздевич розкішно.

Забив прямим ударом з кутового, потім до кінця відпрацював на бровці, своїм підкатом започаткувавши ще одну результативну атаку.

Постійними дорученнями на правий фланг посприяв тому, що господарі остаточно розірвали ту зону захисту Чорноморця-2.

Лівий півзахисник - Сергій Цибульський (Гірник)

- Дебютант Гірника відразу завоював серця вболівальників сміливою гострою грою з дриблінгом і сольними рейдами.

Міг забивати ще в першому таймі, по перерві влучив у стійку, замикаючи подачу, але все ж досяг свого й відзначив свій перший матч за криворіжців голом.

Останній (четвертий для Гірника) м’яч Сергій забив особливо ефектно, прихованим ударом з-під захисника, - пишет журналист Артур ВАЛЕРКО.

Гол туру - Сергій Гвоздевич (Гірник → Чорноморець-2)

- Цитуємо звіт про матч: «В середине второго тайма перевес Горняка перерос в крупный. Гвоздевич с углового закрутил мяч к «ленточке» ворот, откуда в «рамку» его внес Голуб (согласно протокола, Гвоздевич стал автором «сухого листа»!)».

«Горняки» в символических сборных тура по версии журналистов в сезоне-2019/2020:

1 тур. Sportarena.com: Сергей Гвоздевич (плюс Гол тура), Сергей Цыбульский.