"Гірник" U-19 - "Дружба" 3:2: фото, відео

Криворізький «Гірник» U-19 у шостому календарному матчі в рамках зимового чемпіонату міста-2020/2021 здолав віце-чемпіона міста - «Дружбу».

Після першого тайму наші хлопці поступалися після голу Ширшова, а от після перерви проявили справжній гірницький характер.

На 60 хвилині Козак хитрим пасом вивів у карному майданчику на ударну позицію Ніколашина, який точно пробив у дальній нижній кут - 1:1.

Далі - більше! Подача з кутового на 74 хвилині, Чернушкіну пробити не дали, але новачку Гевличу вже ніхто не заважав розстрілювати ворота з декількох метрів - 2:1. Щоправда, суперник швидко відігрався після голу Петриченко, який виправився після трохи раніше нереалізованного пенальті (тут відзначимо Голяка, який парирував удар!).

Але останнє слово було за господарями! Козаку вдався неймовірний за красою й точністю постріл на виконання з меж штрафного - 3:2! Це перша звитяга «Гірника» U-19 у протистоянні із «Дружбою». Молодці!

Календар ігор зимового чемпіонату КР групи Новікова

Турнірне становище зимового чемпіонату КР групи Новікова

2 лютого 2021. Зимовий чемпіонат Кривого Рогу-2020/2021. Група Новікова. 6 тур. Кривий Ріг. Академія «Гірник» (штучне поле). 18:00. Без глядачів. +4 градуси. Поле - 4.

«Гірник» U-19 (Кривий Ріг) - «Дружба» (Кривий Ріг) - 3:2 (0:1)

Арбітр: Анатолій Ухов (Кривий Ріг).

Асистенти арбітра: Кирило Ісаков, Іван Іванов (обидва - Кривий Ріг).

Голи: Олег Ширшов, 24 (0:1). Євген Ніколашин (Іван Козак), 60 (1:1). Тарас Гевлич, 74 (2:1). Віталій Петриченко, 75 (2:2). Іван Козак, 79 (3:2).

«Гірник» U-19 (Кривий Ріг): 79. Артем Голяк, 99. Тимур Остапенко (18. Богдан Тарасенко, 90), 4. Владислав Приймаченко, 22. Гліб Череватий, 13. Артем Стеценко, 24. Максим Павленко, 33. Тарас Гевлич (7. Данило Бойко, 85), 8. Дмитро Бокій (77. Дмитро Чернушкін, 67), 11. Євген Ніколашин (19. Владислав Заровний, 82), 10. Іван Козак (к) (12. Максим Марченко, 82), 95. Дмитро Чудак (9. Орхан Байрамов, 90).

Запасні: 1. Богдан Левичев, 27. Бекір Абдуллаєв, 17. Семен Оторвін, 2. Роман Кучерявий, 3. Дмитро Пронько.

Старший тренер: Сергій Пінчук.

«Дружба» (Кривий Ріг): 12. Андрій Бичко, 5. Олександр Мазенко, 4. Сергій Грибов, 19. Георгій Сулімовський, 10. Роман Красницький (18. Олександр Азовський, 46), 6. Віталій Петриченко (к), 23. Владислав Сьомкін (14. Єгор Марусяк, 56), 44. Віктор Старовойт (94. Ерік Пяткін, 88), 7. Олексій Янюк, 8. Олег Ширшов, 88. Юрій Лопін (9. Віктор Макєєв, 62).

Запасні: 1. Олександр Антоненко, 11. Владислав Корнійко.

Тренер: Руслан Переверзій.

Попередження: Юрій Лопін, 37.

На 71 хвилині Віталій Петриченко («Дружба») не реалізував пенальті (воротар)

Більше фото - в офіційній групі ФА «Гірник» у соцмережі Фейсбук.

Пресслужба ФА «Гірник» Кривий Ріг

"Гірник" U-19 - "Дружба" 3:2: фото, відео"Гірник" U-19 - "Дружба" 3:2: фото, відео"Гірник" U-19 - "Дружба" 3:2: фото, відео"Гірник" U-19 - "Дружба" 3:2: фото, відео"Гірник" U-19 - "Дружба" 3:2: фото, відео