Сергій Пінчук: В команді дуже хороша атмосфера
Сергій Пінчук: В команді дуже хороша атмосфера

Старший тренер криворізького «Гірника» U-19 Сергій Пінчук коротко розповів про хід роботи на першому зимовому сборі.

- Перший збір проходить за планом, хлопці на тренуваннях виконують всі ті завдання, які ми перед ними ставимо. Атмосфера в колективі дуже хороша, всі працюють на позитиві. І це не може не радувати.

Зараз в основному заготовлюємо фундамент для всього чемпіонату, хлопці немало зробили вже зараз, але попереду ще багато роботи, і це стосується, у першу чергу, фізичних якостей.

Займаємося в групі 17-20 футболістів. Радує те, що збори з «Кривбасом» проводять наші хлопці з академії Козак, Ніколашин, Матко, Козленко, також залучають Павленка, Голяка і Левичева. Для інших це привід працювати з подвійним бажанням.

У п’ятницю провели двосторонню гру, залучили хлопців 2004 року народження (Данило Михайлов, Ростислав Шаховой, Станіслав Пироженко Станіслав й Ярослав Гопкало 2005 року).

Намагаємося дивитися трохи вперед; розуміємо, що влітку група гравців 2004 поповнить ряди U-19, тому постараємося всіх залучити, усім дати шанс.

Пресслужба ФА «Гірник» Кривий Ріг
 
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

 
   

, Гости, .