Сергій Пінчук: Ставили завдання забити швидкий гол
Сергій Пінчук: Ставили завдання забити швидкий гол

Старший тренер криворізького «Гірника» U-19 Сергій Пінчук прокоментував стартовий матч у зимовому чемпіонаті Кривого Рогу проти новопільського «Колосу» (7:0).

- Ставили завдання забити швидкий м'яч, після чого розвивати успіх, дотискати суперника. Звісно, у хлопців були свої цілі в ігровому плані. Це і відпрацювання пресингу, і зустрічати опонента на його половині поля.

Намагалися налаштувати команду на комфортний рахунок у першому таймі (забити двічі чи тричі, а вийшло ще більше), аби після перерви надати ігрову практику іншим виконавцям. Це вдалося. Звісно того, що заб’ємо вже на 18 секунді не очікували (посміхається).

- Я так розумію, команда виконала установку на гру?

- В цілому, так. На жаль, не все вдавалося команді тільки після перерви. Можливо, десь рахунок заважав, все ж таки 5:0, переможний результат.

- Після перерви ви майже повністю змінили склад. Це рішення було обумовлено рахунком чи так планувалося?

- Від самого початку так планували. Покер Чудака? Саме на цей матч ми йому змінили позицію: з півзахисту перевели у центр нападу. Попрацювали з ним на тренуваннях, аби він зрозумів як грати на новій позиції.

Й він усе зрозумів, раз забив чотири голи. Його голи надали команді впевненості. Бачили по грі, що він комфортно себе почував у нападі.

- Оцініть дебюти Тарасенка та Абдуллаєва.

- Тарасенка використовували на двох позиціях: справа у захисті, потім у опорній зоні. Враховуючи той факт, що вони молодші за інших - дебют вдалий. Так, є ще багато, над чим працювати. Але з точки зору бажання та самовіддачі - вони молодці.

Претензій до них немає. Те, ще були помилки у ігровому плані, будемо коригувати, працювати у тренувальному процесі.

- Чернушкін з U-17 провів дебютний гол за команду. Наскільки цей перший м’яч був для нього важливий?

- Довірили Дмитру місце у старті, він не подвів. Взагалі довіряємо молоді, намагаємося омолодити склад. П’ятьох-шістьох гравців 2004 року народження ми вже підпускаємо до основного складу.

Чернушкін виправдав довіру. Молодець, забив, ще більше відчув впевненість. Виконав своє завдання.

- Наступний матч ви граєте проти ветеранів «Гірника». Як будете налаштовуватися?

- Як на серйозний бій. Легко не буде точно. У «ветеранів» багато досвідчених виконавців, яких у нас немає. Готуємося дуже серйозно. Результат гри буде вирішуватися, можливо, в один гол. Розуміємо, що «Гірник» хоче перемогти не менше, ніж ми.

Пресслужба ФА «Гірник» Кривий Ріг

Фото з архіву

 
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

 
   

, Гости, .