В Киеве обсудили варианты возвращения клубов к тренировкам
В Киеве обсудили варианты возвращения клубов к тренировкам

Вчера в киевском Доме футбола под председательством руководителей Украинской ассоциации футбола состоялось совещание касательно разработки медицинского протокола, который будет регулировать выход клубов из карантина.

Участники обсудили различные варианты возвращения команд к тренировочному процессу, а также требования, которые должны будут выполнять футболисты, а также тренеры и сотрудники клубов.

«Обговорили з колегами, як клуби мають діяти в рамках медичного протоколу, що розробляється. Очевидно, що доведеться провести тестування всіх футболістів і співробітників клубів, які будуть залучені до тренувального процесу.

Звичайно, ми не можемо брати на себе всю відповідальність щодо погодження такого протоколу, тому тісно співпрацюємо у цьому напрямку з МОЗ і чекаємо погодження від міністерства.

Усі ми сподіваємося, що пандемія піде на спад, і ми зможемо відновити повноцінне футбольне життя України», - зазначив Олег Протасов, перший віце-президент Української асоціації футболу.

«Ми чекаємо постанови Кабінету міністрів із роз’ясненням усіх деталей пом’якшення карантину, аналізуємо її, перевіряємо наш проєкт протоколу на предмет відповідності всім вимогам і надсилаємо його у клуби.

Окремий протокол буде передано суддівському корпусу», - розповів про механізм початку виходу футболу з карантину Вадим Костюченко, перший віце-президент Української асоціації футболу.

За його словами, далі УАФ на наступному тижні проведе моніторинг щодо того як клуби виконують протокол, чи розпочали тренування, з якими складнощами зіткнулися на цій стадії.

На основі цих даних та даних від МОЗ щодо розвитку пандемії будуть розроблятися наступні вимоги щодо відновлення матчів чемпіонату та Кубку України.

Пресс-служба ФК «Горняк» Кривой Рог по материалам пресс-службы ПФЛ

Фото УАФ
 
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

 
   

, Гости, .